Carl Malmsten fåtölj Farmor med fotpall Häggbom

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, fåtölj med fotpall, Farmor samt Häggbom, AB O.H Sjögren, röd ylleklädsel, fåtölj med nackkudde, sitthöjd ca 42 cm

Klädsel med slitage och smärre skador

835571

2020-11-05