Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OKÄND KONSTNÄR: "Månsken över kanalen", 1900-tal, olja på duk, ca 64x45 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage

835572

2020-11-09