Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OKÄND KONSTNÄR: "Månsken över kanalen", 1900-tal, olja på duk, ca 64x45 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage
835572
2020-11-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner