BING & GRÖNDAL - Skotsk Terrier figurin
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
BING & GRÖNDAL, figurin, i form av skotsk terrier, stämplad undertill i underglasyrblått samt 2069 samt monogramsignerad vid ena tassen, längd ca 22, höjd ca 16 cm
Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"
Smärre bruksspår
835576
2020-11-15