BING & GRÖNDAL - Skotsk Terrier figurin

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BING & GRÖNDAL, figurin, i form av skotsk terrier, stämplad undertill i underglasyrblått samt 2069 samt monogramsignerad vid ena tassen, längd ca 22, höjd ca 16 cm

Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"

Smärre bruksspår

835576

2020-11-15