Skulptur, pointer

Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer
Skulptur, pointer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, i form av pointer, Italien, slutet av 1900-talet, bronserad komposit, längd ca 30, höjd ca 18 cm

Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"

Smärre slitage

835579

2020-11-15