Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULPTUR, i form av pointer, Italien, slutet av 1900-talet, bronserad komposit, längd ca 30, höjd ca 18 cm
Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"
Smärre slitage
835579
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här