Johan Gustaf von Holst oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

JOHAN GUSTAF von HOLST (1841-1917): "Maktlös Vrede", signerad J. v. Holst, otydligt daterad, glasmålning, ca 14x11 cm

Ingår i temaauktionen "Mäniskans bäsa vän"

Ej examinerad ur ram

835585

2020-11-15