Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
JOHAN GUSTAF von HOLST (1841-1917): "Maktlös Vrede", signerad J. v. Holst, otydligt daterad, glasmålning, ca 14x11 cm
Ingår i temaauktionen "Mäniskans bäsa vän"
Ej examinerad ur ram
835585
2020-11-15