Jukka Nopsanen

Jukka Nopsanen
Jukka Nopsanen
Jukka Nopsanen
Jukka Nopsanen
Jukka Nopsanen
Jukka Nopsanen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUKKA NOPSANEN (Finland, född 1950): "Ensilumi" - Den första snön, signerad och daterad -02, olja på duk, ca 65x81 cm.

835586

2020-11-05