Lars Tärning oljemålning med blåbär och smultron

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med blåbär, signerad och daterad -05, skiktmåleri på pannå, 18x11 cm

835596

2020-11-09