Bruno Mathsson Jetson
2020-11-09
835598
| Klubbat belopp | 15 500 SEK |
| Utropspris | 12 500 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, samtida, urspungligen formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i svart läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Minimalt slitage, medföljer lagnings lapp med svartläder