Bruno Mathsson Jetson

Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson
Bruno Mathsson Jetson

Klubbat för:

15 500 SEK

12 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, samtida, urspungligen formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i svart läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Minimalt slitage, medföljer lagnings lapp med svartläder

835598

2020-11-09