Bruno Mathsson Jetson
Klubbat för:
15 500 SEK
12 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, samtida, urspungligen formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i svart läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Minimalt slitage, medföljer lagnings lapp med svartläder
835598
2020-11-09