Klubbat för:
7 600 SEK
1 500 SEK
BOKHYLLA, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny, mässingslister/beslag, lådor undertill, höjd ca 101, 140x30 cm
1 nyckel medföljer, bruks- och åldersrelaterat slitage
835619
2020-11-10