Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD med karmstol, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahognyfanér, sitthöjd 45, höjd 76, 169x88 cm

Klädsel med fläckar, bruksslitage

835625

2020-11-06