Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, fat / bricka Gustavsberg, 1900-talets första hälft, glaserat stengods, gulddekor, 46x27,5 cm
Krackelyr
835629
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här