Bordspendyl 1800-talet

Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet
Bordspendyl 1800-talet

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, sent 1800-tal, sannolikt Frankrike, förgylld brons, samt medföljande kupol i glas med svärtade träsockel, höjd totalt 40 cm

Nyckel saknas, slitage, kupol med spricka och lagning

835639

2020-11-10