Ljusstake mässing

Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, för fem ljus, mässing, stämplad, höjd 44 cm, tidigt 1900-tal

835648

2020-11-10