Ewald Dahlskog ytterfoder

Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWALD DAHLSKOG, ytterfoder, Bo fajans, "Tellus", 1930-/40-tal, stämplad i godset i botten, höjd ca 20, diam 24 cm

Kalklagring i nederkant, rester av jord, smuts

835665

2020-11-10