Byst Jean Gautherin

Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin
Byst Jean Gautherin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYST, terrakotta, kopia efter Jean Gautherin, utförd hos LP Jörgensen, signerad CFN 1892 cop, höjd 28 cm

Smärre slitage, mindre nagg

835669

2020-11-10