Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Motiv från Sköndal, Stockholm, blyertsteckning, 24x29 cm, signerad och daterad 1955
Smärre gulnad
835676
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här