Carl Larsson etsning Självporträtt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Självporträtt", monogramsignerad C.L, etsning, ca 22 x 29 cm

835704

2020-11-08