Carl Larsson
Closed
2020-11-08
835710
| Sold for | 5 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
CARL LARSSON (1852-1919): Anna-Stina (Fru Alkman, F. Rydell), signerad i blyerts C.L, etsning, ca 30x22 cm,
(Hjert & Hjert 70)