Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
CARL LARSSON (1852-1919): Anna-Stina (Fru Alkman, F. Rydell), signerad i blyerts C.L, etsning, ca 30x22 cm,
(Hjert & Hjert 70)
835710
2020-11-08