Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

CARL LARSSON (1852-1919): Anna-Stina (Fru Alkman, F. Rydell), signerad i blyerts C.L, etsning, ca 30x22 cm,
(Hjert & Hjert 70)

835710

2020-11-08