Carl Larsson
Valmis
2020-11-08
835715
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): Gunlög, signerad CL, etsning, ca 25x17,5 cm,
Litteratur H & H nr.97