Bengt Hillgrund

Bengt Hillgrund
Bengt Hillgrund
Bengt Hillgrund
Bengt Hillgrund

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT HILLGRUND (1935-1981): Stilleben, olja på pannå, signerad, 51 x 37,5 cm.

Framstår i gott skick.

835727

2020-11-15