Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
BENGT HILLGRUND (1935-1981): Stilleben, olja på pannå, signerad, 51 x 37,5 cm.
Framstår i gott skick.
835727
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här