Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fotöljernas bredd 71 cm, sitt höjd ca 72 cm
Slitage, fläckar på klädsel
835728
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här