Häkli soffgrupp 1+2

Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fotöljernas bredd 71 cm, sitt höjd ca 72 cm

Slitage, fläckar på klädsel

835728

2020-11-10