Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIONETTDOCKA, Pelham Puppets, ca 1950-tal, England, etikettmärkt, föreställande Pinocchio, bemålat trä samt plast, höjd ca 66 cm
Bruksslitage, färgbortfall
835790
2020-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här