Marionettdocka Pelham Puppets

Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets
Marionettdocka Pelham Puppets

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIONETTDOCKA, Pelham Puppets, ca 1950-tal, England, etikettmärkt, föreställande Pinocchio, bemålat trä samt plast, höjd ca 66 cm

Bruksslitage, färgbortfall

835790

2020-11-05