Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, figural, old, mönster i blått och rosttoner, ca 400x310 cm
Smärre åldersrelaterat slitage, en kortsida och en långsida med äldre malskador, langettering med slitage
835791
2020-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här