Irene Jarz färgetsning

Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IRENE JARZ (född 1952): "På hemväg - Fris 1", signerad Irene Jarz, numrerad 128/175, färgetsning, bildmått 13,5x46m

835835

2020-11-12