Irene Jarz färgetsning

Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning
Irene Jarz färgetsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IRENE JARZ (född 1952): "Prima Donna", signerad Irene Jarz, numrerad 83/160, färgetsning, bildmått 32x36 cm

835836

2020-11-12