Gunghäst Tri-ang Toys

Gunghäst Tri-ang Toys
Gunghäst Tri-ang Toys
Gunghäst Tri-ang Toys
Gunghäst Tri-ang Toys
Gunghäst Tri-ang Toys
Gunghäst Tri-ang Toys
Gunghäst Tri-ang Toys
Gunghäst Tri-ang Toys

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, plast, Tri-ang Toys, 1950-tal, höjd ca 89, längd 154 cm

Slitage

835841

2020-11-05