Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JONAS BOHLIN & THOMAS SANDELL, "Snö", Asplund, 2-dörrars vitrinskåp, vitlackerat, glas, sockel i björk, höjd ca 105, 30x90 cm
Bruksslitage, lagningar, färgbortfall
835849
2020-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här