Skänkskåp

Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 2 dlr, gustaviansk stil, profilerade dörrar, invändiga hyllplan, höjd ca 221, 138x58 cm

Senare bemålat, ytskador, saknar delvis lås, krön med lagning, lös listdel medföljer

835864

2020-11-08