Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÄNKSKÅP, 2 dlr, gustaviansk stil, profilerade dörrar, invändiga hyllplan, höjd ca 221, 138x58 cm
Senare bemålat, ytskador, saknar delvis lås, krön med lagning, lös listdel medföljer
835864
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här