Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

BRONSBYST, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, efter antiken, den s k "Pseudo Seneca", patinerad brons, höjd ca 20 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Slitage

835881

2020-11-08