Bäddsoffa i gustaviansk stil ca 1850-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, omkring mitten av 1800.talet, träskuren dekor, utdragbar, bredd ca 186, djup 53, höjd ca 80 cm

Bruksslitage

835886

2020-11-10