Piedestaler 1 par

Piedestaler 1 par
Piedestaler 1 par
Piedestaler 1 par
Piedestaler 1 par
Piedestaler 1 par
Piedestaler 1 par
Piedestaler 1 par
Piedestaler 1 par

Klubbat för:

5 600 SEK

6 000 SEK

PIEDESTALAR, 1 par, 1900-talets början, marmor samt mässing, höjd 101 cm

Sprickor och nagg, något lösa beslag

835887

2020-11-06