Wilhelm kåge

Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge
Wilhelm kåge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, "Planta", ytterfoder med fat, 4 st, Gustavsberg, 1950-tal, lergods, kubisk respektive trekantig form, oglaserade, meföljer 3 fat i gul glasyr, höjd ca 8-9 cm

Bruksslitage, ett av underfaten med skada/lagning

835892

2020-11-10