Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SOFFBORD, "Opus", Kerstin Olby, Olby Design, 1900/2000-tal, bemålat trä, skiva i kalksten, höjd ca 47, diameter102 cm
Slitage och med fläckar
835896
2020-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här