Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SOFFBORD, "Opus", Kerstin Olby, Olby Design, 1900/2000-tal, bemålat trä, skiva i kalksten, höjd ca 47, diameter102 cm

Slitage och med fläckar

835896

2020-11-14