Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL,1930/40-tal, fanerad med björk, delvis betsad, diameter 90 cm.

Bruksslitage.

835897

2020-11-18