ERNST WETZENSTEIN guasch

ERNST WETZENSTEIN guasch
ERNST WETZENSTEIN guasch
ERNST WETZENSTEIN guasch
ERNST WETZENSTEIN guasch

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

ERNST WETZENSTEIN, motiv med mops, signerad samt daterad, guasch, ca 45x32 cm

Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"

Ej examinerad ur ram

835898

2020-11-15