Klubbat för:
450 SEK
800 SEK
ERNST WETZENSTEIN, motiv med mops, signerad samt daterad, guasch, ca 45x32 cm
Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"
Ej examinerad ur ram
835898
2020-11-15