Skål Carl Malmsten

Skål Carl Malmsten
Skål Carl Malmsten
Skål Carl Malmsten
Skål Carl Malmsten
Skål Carl Malmsten
Skål Carl Malmsten
Skål Carl Malmsten
Skål Carl Malmsten

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN (1888-1972): Skål, furu, brännmärkt Carl Malmsten, höjd 7,5, 30,5x22,5 cm

Skador och lagningar

835901

2020-11-05