Skål Carl Malmsten
2020-11-05
835901
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN (1888-1972): Skål, furu, brännmärkt Carl Malmsten, höjd 7,5, 30,5x22,5 cm
Skador och lagningar