Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-11-05
835904
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustlandskap med stuga, olja på duk, osignerad, ca 65x90 cm
Krackelerad