Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMOVAR, 1800-talets senare del, Ryssland, mässing, handtag med svärtat trä, höjd ca 47 cm
Visst bruksslitage, trä med färgbortfall
835912
2020-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här