Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSCAR OHLSON, (1847-1912), kvinna på skosväg, olja på duk, signerad och daterad Almenäs juli 1890, 17 x 26 cm.
Fäst på pannå, vågig duk.
835927
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här