Fåtölj
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, troligen Axel Larsson, 1940/50-tal, fast soppad rygg och sits, textil klädsel, klädda knappar samt nackkudde, sitthöjd ca rygghöjd ca
Bruksspår, nötning och slitage på klädsel, ställvis hårt
835928
2020-11-10