Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJ, troligen Axel Larsson, 1940/50-tal, fast soppad rygg och sits, textil klädsel, klädda knappar samt nackkudde, sitthöjd ca rygghöjd ca

Bruksspår, nötning och slitage på klädsel, ställvis hårt

835928

2020-11-10