Malbord

Malbord
Malbord
Malbord
Malbord
Malbord
Malbord
Malbord
Malbord
Malbord
Malbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALBORD, 1800/1900-tal, bordsskiva i trä, skålformad mitt för malning, sannolikt från Sydeuropa/Afrika, ca 80x75 cm

Hårt slitage, ben saknas

835932

2020-11-10