Rut Bryk keramikplatta

Rut Bryk keramikplatta
Rut Bryk keramikplatta
Rut Bryk keramikplatta
Rut Bryk keramikplatta
Rut Bryk keramikplatta
Rut Bryk keramikplatta

Klubbat för:

2 100 EUR

Utropspris

2 000 EUR

RUT BRYK, KERAMIKPLATTA, signerad Bryk, turkos med blomma i mitten, 31 x 31 cm.

Små nagg

835933

2020-12-07