Leksaksbilar, Japan och Tyskland
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSBILAR (2), 1900-talets mitt, varav en plåtbil, svart, Marusan Toys, SAN, Japan, samt en plåtbil, ljusblå JNF Gigant, Pat. Angem, Tyskland, höjd 8-4 cm längd 26-19 cm
Bruksspår, åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutsning, repor och märken
835947
2020-11-10