Leksaksbilar, Japan och Tyskland

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSBILAR (2), 1900-talets mitt, varav en plåtbil, svart, Marusan Toys, SAN, Japan, samt en plåtbil, ljusblå JNF Gigant, Pat. Angem, Tyskland, höjd 8-4 cm längd 26-19 cm

Bruksspår, åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutsning, repor och märken

835947

2020-11-10